Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Хомут посилений
| Производитель | |
| Покрытие | Оцинкований |
| Момент затягування | 1,5 Нм |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| Номінальний діаметр | 18 мм |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 18,5-17,5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стандарти | DIN 3017 |
| Матеріал | Сталь |
| Відповідність ROHS | Так |
| Тип приводу | Шліц/шестигранник |
Читать полностью
Сховати
Описание Хомут посилений
Для з'єднань з високим та рівномірним контактним тиском Посилена конструкція затискних губок Високе затискне зусилля Висока щільність
Отзывы и вопросы о - Хомут посилений
0.0
Всего отзывов:0