Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Килимок для мишки ASUS ROG Scabbard II M Black (90MP02H0-BPUA00)
В наличии
Код:002624226
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Килимок для мишки ASUS ROG Scabbard II M Black (90MP02H0-BPUA00)
| Производитель | |
| Цвет | темно-червоний |
| Особенности | ігрові |
| Товщина | 3 мм |
| Тип поверхні | speed |
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Додатково | прошиті краї |
| Розміри | 360 х 260 мм |
| Матеріал | тканина |
Отзывы и вопросы о - Килимок для мишки ASUS ROG Scabbard II M Black (90MP02H0-BPUA00)
0.0
Всего отзывов:0
Килимок для мишки ASUS ROG Scabbard II M Black (90MP02H0-BPUA00)
[[ getCurrentDecimal('1519') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1457') ]] ₴