Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип ворса | Петльовий |
| Высота ворса | 3 мм |
| Цвет | |
| Антистатичность | Да |
| Класс износостойкости | |
| Количество плиток в одной упаковке | 20 штука |
| Вес ворса | 400 г/м2 |
| Противоскольжение | Да |
| Тип коврового покрытия | |
| Сфера використання | Для офісу |
| Довжина | 50 |
| Площа, що покривається пачкою площа | 5 m2 |
| Вага, кг | 3.700 кг/м2 |
| Склад | 100% Поліпропілен (PP) |
| Вид основи | Бітум |
| Загальна товщина | 5.9 mm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | Килимова плитка |
| Бренд | Betap |
| Стан | Новий |
| Товщина покриття | 6.0mm |
| Колекція | Vienna |
| Спосіб виробництва | Тафтінговий |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |