Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Килимова плитка Condor Sparkle 72 (50х50)
| Производитель | |
| Тип ворса | Петльовий |
| Высота ворса | 4 мм |
| Цвет | |
| Антистатичность | Да |
| Класс износостойкости | |
| Количество плиток в одной упаковке | 20 штука |
| Противоскольжение | Да |
| Тип коврового покрытия | |
| Загальна товщина | 5.5 mm |
| Склад | 100% Поліамід PA |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид основи | Бітум |
| Спосіб виробництва | Тафтінговий |
| Тип | Килимова плитка |
| Товщина покриття | 5.0mm |
| Стан | Новий |
| Офіційна гарантія | 60 міс |
| Сфера використання | Для офісу |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |
Читать полностью
Сховати
Описание Килимова плитка Condor Sparkle 72 (50х50)
Килимова плитка Condor Sparkle 72 (50х50) - це елегантна та стильна плитка, що створить неповторний дизайн у вашому приміщенні. Виготовлена з високоякісного матеріалу, вона поєднує в собі красивий вигляд та довговічність. Розмір 50х50 см дозволяє легко створити різноманітні комбінації та малюнки на підлозі. Кольорова гамма Sparkle 72 дозволить підібрати плитку до будь-якого інтер'єру, надаючи йому шарму та елегантності. Ця плитка має просту укладку та легку догляд, тому вона ідеально підходить для будь-яких приміщень. Створіть затишок та неповторність у вашому приміщенні за допомогою килимової плитки Condor Sparkle 72.
Отзывы и вопросы о - Килимова плитка Condor Sparkle 72 (50х50)
0.0
Всего отзывов:0