Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 10-30 мм |
| Товщина губок (C) | 11,5 мм |
| Ширина зажимних губок (B) | 12 мм |
| Довжина (L) | 150 мм |
| Довжина зажимних губок (E) | 27 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 6 дюймів |
| ISO | 8976 |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |