Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Кліщі трубні COBRA, 180 мм, DIN ISO 8976
| Производитель | |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 10-36 мм |
| Товщина губок (C) | 11 мм |
| Ширина зажимних губок (B) | 12 мм |
| Довжина (L) | 180 мм |
| Довжина зажимних губок (E) | 31 мм |
| Довжина в дюймах (L) | 7 дюймів |
| ISO | 8976 |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |
Описание Кліщі трубні COBRA, 180 мм, DIN ISO 8976
Самозатискні трубні кліщі з кнопковим регулюванням.
- Пластикова ручка проти ковзання
- Загартована сталь хрому ванадію
- Індуктивно загартовані поліровані зуби
- Захисний механізм запобігає випадковому прищипування пальців рук та від інших травм
- Коробчатий шарнір
- Швидке і точне регулювання однією рукою безпосередньо на деталі
- Захист від ненавмисних змін регулювання
- Самозатиск на трубах та гайках
- Без ковзання по деталі
Отзывы и вопросы о - Кліщі трубні COBRA, 180 мм, DIN ISO 8976
0.0
Всего отзывов:0