Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ключ трубний переставний
| Производитель | |
| Довжина в дюймах (L) | 10 дюймів |
| Діапазон зажиму, мін./макс. | 10-30 мм |
| Ширина зажимних губок (B) | 16 мм |
| Довжина (L) | 250 мм |
| Довжина зажимних губок (E) | 32 мм |
| Товщина губок (C) | 7,5 мм |
| ISO | 8976 |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |
Описание Ключ трубний переставний
Коробчастий шарнір, 7-ступінчасте регулювання
- Рукоятка: із пластмасовим покриттям;
- Запобігає прослизанням;
- Зубці: індуктивно загартовані;
- Самозатиск на трубах і гайках;
- Міцне захоплення деталі;
- Головка: чорна, шліфована;
- Матеріал: Хром-ванадієва сталь, загартована.
Отзывы и вопросы о - Ключ трубний переставний
0.0
Всего отзывов:0