Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Характеристики Ключ трубний Wurth S-подібні губки 3"
| Производитель | |
| Товщина губок (C) | 15,5 мм |
| Діаметр труби в дюймах, макс. | 3 дюйма |
| Діапазон зажиму в дюймах | 3 дюйма |
| Ширина зажимних губок (B) | 30 мм |
| Довжина (L) | 640 мм |
| Розмір захвату | 80 мм |
| Матеріал | Сталь хромованадієва |
| Колір | Червоний |
Описание Ключ трубний Wurth S-подібні губки 3"
"Шведський тип", губки S-подібної форми, з трьома точками опори і кріпленням, що самофіксується.
- Плавне регулювання
- Фіксація за допомогою стягувальних регулювальних гайок
- Оптимальна фіксація та висока міцність
- Зубці на головці спрямовані проти напряму обертання
Міцний та зносостійкий
- Зуби загартовані методом електроіндукції
Отзывы и вопросы о - Ключ трубний Wurth S-подібні губки 3"
0.0
Всего отзывов:0