Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Комутатор Mercusys MS105G
В наличии
Код:002631289
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Комутатор Mercusys MS105G
| Производитель | |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Буфер пакетів | 0.512 Мб |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Блок живлення | зовнішній |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Корпус | Пластиковий |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор Mercusys MS105G
0.0
Всего отзывов:0