Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Комутатор мережевий Cudy GS1010PE
Нет в наличии
Код:003568691
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Комутатор мережевий Cudy GS1010PE
| Производитель | CUDY |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 10 |
| Порти | 8 x 10/100/1000BaseT PoE |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт, 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Робоча температура | від -20˚ до 50˚ C |
| Ширина | 222 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 0.17 кг |
| Корпус | Металевий |
| Кількість Uplinks портів | 2 x GE RJ-45 |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий Cudy GS1010PE
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий Cudy GS1010PE
[[ getCurrentDecimal('3957') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3944') ]] ₴