Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Комутатор мережевий Greenvision GV-010-D-16+2 PG+1 SFP (GV-010-D-16+2PG+1SFP)
Нет в наличии
Код:002625972
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Комутатор мережевий Greenvision GV-010-D-16+2 PG+1 SFP (GV-010-D-16+2PG+1SFP)
| Производитель | |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Форм-фактор | в стійку |
| Живлення | 110-240 В |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE |
| Комутаційна здатність | 9.2 Гбіт/с |
| Кількість Uplinks портів | 2 x GE RJ-45, 1 x SFP |
| Ширина | 310 мм |
| Корпус | Металевий |
| Вага | 2 кг |
| Тип | керований |
| Глибина | 180 мм |
| Кількість портів | 19 |
| Порти | 1 x SFP |
| Кількість LAN портів | 16x10/100TX |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Висота | 45 мм |
| Робоча температура | від -20˚ до 50˚ C |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий Greenvision GV-010-D-16+2 PG+1 SFP (GV-010-D-16+2PG+1SFP)
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий Greenvision GV-010-D-16+2 PG+1 SFP (GV-010-D-16+2PG+1SFP)
[[ getCurrentDecimal('4364') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4350') ]] ₴