Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Комутатор мережевий Mikrotik CRS310-1G-5S-4S+IN
В наличии
Код:002629915
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Комутатор мережевий Mikrotik CRS310-1G-5S-4S+IN
| Производитель | MikroTiK |
| Порти | 5 x 1G SFP |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість портів | 10 |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | настільний |
| Комутаційна здатність | 92 Гбіт/с |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 166 мм |
| Висота | 44 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 1x10/100/1000TX |
| Кількість LAN портів | 1x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 1xPoE |
| Кількість 1000FX портів | 5хSFP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий Mikrotik CRS310-1G-5S-4S+IN
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий Mikrotik CRS310-1G-5S-4S+IN
[[ getCurrentDecimal('10543') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10482') ]] ₴