Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | MikroTiK |
| Висота | 44 мм |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 28 |
| Порти | Fast Ethernet |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 640 Гбіт/с |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Температура зберігання | від -20˚ до 60˚ C |
| Споживана потужність (максимальна) | 69 Вт |
| Ширина | 443 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 24xSFP, 2xQSFP+ |
Характеристики Комутатор мережевий Mikrotik CRS326-24S+2Q+RM
В наличии
Код:002627686
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика