Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Комутатор мережевий Mikrotik CSS610-1Gi-7R-2S+OUT
В наличии
Код:002628082
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Комутатор мережевий Mikrotik CSS610-1Gi-7R-2S+OUT
| Производитель | MikroTiK |
| Глибина | 212 мм |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 304 мм |
| Корпус | Пластиковий |
| Живлення | 12-57 В |
| Кількість портів | 10 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Споживана потужність (максимальна) | 29 Вт |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 41.7 Mpps |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Форм-фактор | вуличний |
| Кількість PoE+ портів | 7xPoE+ |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Тип | керований |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий Mikrotik CSS610-1Gi-7R-2S+OUT
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий Mikrotik CSS610-1Gi-7R-2S+OUT
[[ getCurrentDecimal('7993') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('7983') ]] ₴