Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | Ruijie Networks |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Висота | 24 мм |
| Управління | Web-інтерфейс |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Кількість портів | 8 |
| Вага | 0.49 кг |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Порти | 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit |
| Блок живлення | зовнішній |
| Корпус | Металевий |
Характеристики Комутатор мережевий Ruijie Networks RG-ES208GC
Нет в наличии
Код:003157141
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика