Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Комутатор мережевий Tenda S105
В наличии
Код:002630178
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Комутатор мережевий Tenda S105
| Производитель | |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Порти | Fast Ethernet |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 1 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Блок живлення | зовнішній |
| Споживана потужність (максимальна) | 1.59 Вт |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 22.3 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Корпус | Пластиковий |
| Кількість LAN портів | 5x10/100TX |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий Tenda S105
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий Tenda S105
[[ getCurrentDecimal('467') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('463') ]] ₴