Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG2428P
Нет в наличии
Код:002628474
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link TL-SG2428P
| Производитель | |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 28 |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 41.67 Mpps |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Робоча температура | від 0˚ до 50˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 24xPoE |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий TP-Link TL-SG2428P
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG2428P
[[ getCurrentDecimal('18314') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('18314') ]] ₴