Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Комутатор мережевий Ubiquiti UISP-S
В наличии
Код:002629759
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Комутатор мережевий Ubiquiti UISP-S
| Производитель | |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 13.39 Mpps |
| Кількість Uplinks портів | 1xSFP |
| Комутаційна здатність | 18 Гбит/с |
| Форм-фактор | настільний |
| Робоча температура | від -10˚ до 50˚ C |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Висота | 29 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) |
| Управління | Web-інтерфейс |
| Вага | 0.61 кг |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE |
| Ширина | 210 мм |
| Порти | 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 9 |
| Вимоги PoE | PoE 110 Вт |
| Глибина | 95 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 95% без конденсату |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий Ubiquiti UISP-S
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий Ubiquiti UISP-S
[[ getCurrentDecimal('8156') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8147') ]] ₴