Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 26 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Робоча температура | від -5˚ до 40˚ C |
| Ширина | 442 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Висота | 44 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Корпус | Металевий |
| Кількість PoE+ портів | 16+xPoE / 8+xPoE+ |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Характеристики Комутатор мережевий Ubiquiti USW-Pro-24-POE
Нет в наличии
Код:002629708
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика