Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Комутатор мережевий Ubiquiti USW-PRO-8-POE
В наличии
Код:003156769
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Комутатор мережевий Ubiquiti USW-PRO-8-POE
| Производитель | |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 10 |
| Порти | 8 PoE+ (802.3at) 1GBASE-T RJ-45 |
| Вимоги PoE | PoE 60 Вт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 56 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 59.52 Mpps |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3bt |
| Функції L2 і L2 + | контроль доступу 802.1X |
| Віртуальні мережі | Voice VLAN |
| Безпека | DHCP Snooping |
| Cертифікація | IC |
| Робоча температура | від -5˚ до 45˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Ширина | 248 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 44 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Корпус | Пластиковий |
| Кількість Uplinks портів | 2 x 10GE SFP+ |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Комутатор мережевий Ubiquiti USW-PRO-8-POE
0.0
Всего отзывов:0
Комутатор мережевий Ubiquiti USW-PRO-8-POE
[[ getCurrentDecimal('23541') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('23514') ]] ₴