Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Коротка джинсова куртка з комірцем - джинс цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:003887056
Характеристики Коротка джинсова куртка з комірцем - джинс цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Застежка | Молния |
| Цвет | Джинс |
| Состояние | Новое |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | двокольоровий |
| Склад тканини | 65% котон, 35% поліестер |
| Фасон | з коміром |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Джинс |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Джинсова куртка |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46см |
Читать полностью
Сховати
Описание Коротка джинсова куртка з комірцем - джинс цвет, ONE SIZE (є розміри)
Коротка джинсова куртка з комірцем — стильна модель для створення сучасних повсякденних образів. Напівприталений крій гарно підкреслює силует, а еластична гумка внизу виробу додає акуратної посадки та комфорту.
Модель має комірець бежевого кольору, який створює цікавий контраст із джинсовою тканиною та додає куртці оригінальності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Коротка джинсова куртка з комірцем - джинс цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Коротка джинсова куртка з комірцем - джинс цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1970') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1675') ]] ₴