Маркетплейс твоей Страны![]()
Товар не доступен
Коротка куртка з екошкіри - коричневий цвет, M (є розміри)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Коротка куртка з екошкіри - коричневий цвет, M (є розміри)
| Производитель | |
| Застежка | Кнопки |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Міжнародний розмір | M |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 55% поліуретан, 45% поліестер |
| Фасон | укорочений |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Штучна шкіра |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Куртка зі шкірозамінника |
| Довжина переду виробу, см | M - 48см; L - 50см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 56см; L - 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 69см; L - 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 34см; L - 35см |
Читать полностью
Сховати
Описание Коротка куртка з екошкіри - коричневий цвет, M (є розміри)
Коротка куртка з екошкіри — стильна база з характером для трендових образів. Лаконічний однотонний дизайн виглядає сучасно, а фактура екошкіри додає образу виразності та легкої зухвалості.
Модель має відкладний комірець і застібається на кнопки, що забезпечує зручність та акуратний вигляд.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Коротка куртка з екошкіри - коричневий цвет, M (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0