Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Коротка вітровка з кишенею на рукаві - темно-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Нет в наличии
Код:003887061
Характеристики Коротка вітровка з кишенею на рукаві - темно-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Застежка | Молния |
| Цвет | Темно-серый |
| Состояние | Новое |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Фасон | укорочений |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Плащівка |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Куртка |
| Довжина переду виробу, см | 48см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 61см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
Читать полностью
Сховати
Описание Коротка вітровка з кишенею на рукаві - темно-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Коротка вітровка з кишенею на рукаві — стильна та практична модель для повсякденних образів у прохолодну погоду. Куртка має зручний крій, який забезпечує комфорт і свободу рухів.
Модель застібається на блискавку, а зверху доповнена планкою на кнопках, що додає виробу акуратного вигляду та додаткового захисту від вітру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Коротка вітровка з кишенею на рукаві - темно-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Коротка вітровка з кишенею на рукаві - темно-сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1570') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('665') ]] ₴