Маркетплейс твоей Страны![]()
Котонова куртка з контрастним комірцем - бежевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:003887145
Характеристики Котонова куртка з контрастним комірцем - бежевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Застежка | Молния |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | двокольоровий |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | з коміром |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Котон |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Джинсова куртка |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 54см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46см |
Читать полностью
Сховати
Описание Котонова куртка з контрастним комірцем - бежевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Котонова куртка з контрастним комірцем — стильна та практична модель, яка поєднує класичний дизайн і сучасні акценти. Виконана з щільного котону, куртка добре тримає форму та забезпечує комфорт у прохолодну погоду. Контрастний комірець додає виробу виразності та робить образ більш акцентним.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Котонова куртка з контрастним комірцем - бежевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Котонова куртка з контрастним комірцем - бежевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1800') ]] ₴