Маркетплейс твоей Страны![]()
Новинка
Котоновий вільний костюм із сорочкою на кнопках та прямими штанами - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наличии
Код:003887090
Характеристики Котоновий вільний костюм із сорочкою на кнопках та прямими штанами - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Производитель | |
| Стиль | |
| Застежка | |
| Сезон | Демісезон |
| Цвет | |
| Состояние | |
| Международный размер | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | вільний |
| Тканина | Котон |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Довжина переду виробу, см | 71см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 57см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
| Ширина по стегнам | 64см |
| Довжина по боковому шву, см | 103см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 72см |
| Ширина по талії/поясу, см | 33см |
Читать полностью
Сховати
Описание Котоновий вільний костюм із сорочкою на кнопках та прямими штанами - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Котоновий вільний костюм — комфортний та стильний варіант для повсякденного гардероба. Модель виконана з приємного до тіла котону, має однотонний дизайн, що робить її універсальною та легкою у поєднанні з іншим одягом.
Сорочка вільного крою застібається на кнопки, має класичний комірець та накладну кишеню спереду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Отзывы и вопросы о - Котоновий вільний костюм із сорочкою на кнопках та прямими штанами - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всего отзывов:0
Котоновий вільний костюм із сорочкою на кнопках та прямими штанами - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('2740') ]] ₴