Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Тип ворса | |
| Высота ворса | |
| Цвет | |
| Антистатичность | Нет |
| Класс износостойкости | |
| Противоскольжение | Да |
| Вага, кг | 0.740 кг/м2 |
| Склад | 100% Поліпропілен (PP) |
| Спосіб виробництва | Голкопробивний |
| Вид основи | Гума |
| Загальна товщина | 6.0 mm |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Ширина | 3.0 м |
| Сфера використання | Напівкомерційний |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Колекція | Picasso |
| Тип | Побутовий |
| Товщина покриття | 6.0mm |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |