Маркетплейс твоей Страны![]()
Характеристики Ковролін Betap Liberty 73 4.0m
| Производитель | |
| Тип ворса | |
| Высота ворса | |
| Цвет | |
| Антистатичность | Нет |
| Класс износостойкости | |
| Вес ворса | 500 г/м2 |
| Противоскольжение | Да |
| Товщина покриття | 9.0mm |
| Спосіб виробництва | Тафтінговий |
| Вид основи | Войлочна |
| Склад | 100% Поліпропілен (PP) |
| Вага, кг | 1.175 кг/м2 |
| Загальна товщина | 7.0 mm |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | Побутовий |
| Бренд | Betap |
| Ширина | 4.0 м |
| Сфера використання | Для офісу |
| Колекція | Liberty |
| Доставка | Київ/Харків/Суми/Одеса /Дніпро/Запоріжжя/Львів/Кривий Ріг/Миколаїв/Вінниця/Херсон/Чернігів/Полтава/Черкаси/Хмельницький/Чернівці/Житомир/Кропивницький/Рівне/Івано-Франківськ/Тернопіль/Кременчук/Луцьк/Біла Церква/Краматорськ/Ужгород/ Нікополь/Павлоград |
Читать полностью
Сховати
Описание Ковролін Betap Liberty 73 4.0m
| Склад ворсу: | поліпропілен |
| Основа: | штучний войлок |
| Вага ворсу: | 425 г./м.кв. |
| Загальна вага: | 1100 г./м.кв. |
| Висота ворсу: | 4 мм |
| Товщина покриття: | 7 мм |
| Ширина: | 400 cм |
| Допрацювання: | термо |
| Інше: | звукопоглинальний, антиковзаючий, сертифікований |
| Тип ворсу: | разрізний |
| Тип машини: | тафинговий |
Отзывы и вопросы о - Ковролін Betap Liberty 73 4.0m
0.0
Всего отзывов:0