Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Крісло ігрове Anda Seat Luna Fabric Size L Grey (AD18-44-G-F)
Нет в наличии
Код:002628328
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Крісло ігрове Anda Seat Luna Fabric Size L Grey (AD18-44-G-F)
| Производитель | Anda Seat |
| Колір каркаса | чорний |
| Колір оббивки | сірий |
| Нижній поріг висоти сидіння | 42 см |
| Тип механізму | Conventional Tilt |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Маса крісла | 23 кг |
| Налаштування підлокітників | 2D |
| Розмір сидіння | 52 х 51 см |
| Максимальна висота сидіння | 51 см |
| Матеріал покриття | нейлон |
| Максимальне зріст користувача | 180 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Налаштування підголівника | так |
| Матеріал роликів | прогумовані |
| Межа нахилу спинки | 160° |
| Налаштування пом'якшення попереку | так |
| Ширина області плечей | 55 см |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Крісло ігрове Anda Seat Luna Fabric Size L Grey (AD18-44-G-F)
0.0
Всего отзывов:0
Крісло ігрове Anda Seat Luna Fabric Size L Grey (AD18-44-G-F)
[[ getCurrentDecimal('12679') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12679') ]] ₴