Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | Anda Seat |
| Высота спинки | 82 см |
| Розмір сидіння | 53 х 52 см |
| Ширина області плечей | 55 см |
| Тип механізму | газ-ліфт |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Колір оббивки | сірий |
| Колір каркаса | чорний |
| Межа нахилу спинки | 160° |
| Нижній поріг висоти сидіння | 43 см |
| Маса крісла | 27.9 кг |
| Максимальна висота сидіння | 52 см |
| Налаштування підлокітників | 1D |
| Матеріал покриття | текстиль |
| Максимальне зріст користувача | 180 см |
Характеристики Крісло ігрове Anda Seat Phantom 3 Size L Grey (AD18Y-06-G-F)
В наличии
Код:002628367
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика