Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Крісло ігрове Cougar Ranger Elite Gold
В наличии
Код:003566983
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Крісло ігрове Cougar Ranger Elite Gold
| Производитель | |
| Высота спинки | 86 см |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Матеріал покриття | текстиль |
| Розмір сидіння | 49 х 49 см |
| Максимальна висота сидіння | 46 см |
| Максимальна висота підлокітників | 58 см |
| Ширина області плечей | 52 см |
| Маса крісла | 24.6 кг |
| Колір каркаса | чорний |
| Колір оббивки | чорний |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Крісло ігрове Cougar Ranger Elite Gold
0.0
Всего отзывов:0
Крісло ігрове Cougar Ranger Elite Gold
[[ getCurrentDecimal('10808') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10796') ]] ₴