Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн ACCLAB AL-BT102 (1283126485718)
Нет в наличии
Код:002624721
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн ACCLAB AL-BT102 (1283126485718)
| Производитель | |
| Угол поворота | 90 град. |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Угол наклона | 3 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 100 x 100 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн для телевізора на стіну, комплект кріплення для монтажу, рівень, органайзери для кабелів, інструкція |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн ACCLAB AL-BT102 (1283126485718)
0.0
Всего отзывов:0
Кронштейн ACCLAB AL-BT102 (1283126485718)
[[ getCurrentDecimal('598') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('598') ]] ₴