Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 55 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Тип | похилий |
| VESA | 300 x 200 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Підтримувана діагональ | 40.5" |
Характеристики Кронштейн ACCLAB AL-FR60/T (1283126485817)
Нет в наличии
Код:003155969
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика