Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Brateck LDT66-C01
В наличии
Код:002623235
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Brateck LDT66-C01
| Производитель | |
| Угол поворота | 180 град. |
| Максимальная нагрузка | 9 кг |
| Угол наклона | 45 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для монітора |
| VESA | 100 x 100 |
| Кут обертання | 360° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Brateck LDT66-C01
0.0
Всего отзывов:0