Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Charmount TV02F Black
Нет в наличии
Код:002623010
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Charmount TV02F Black
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Відстань до стіни | 40 мм |
| Тип | фіксований |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Підтримувана діагональ | 39.5" |
| VESA | 150 x 100 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Charmount TV02F Black
0.0
Всего отзывов:0
Кронштейн Charmount TV02F Black
[[ getCurrentDecimal('302') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('301') ]] ₴