Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Gembird MA-DA1-03
В наличии
Код:002623722
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Gembird MA-DA1-03
| Производитель | |
| Угол поворота | 360 град. |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Угол наклона | 50 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для монітора |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Розміри | довжина штанги: 515-587 мм |
| VESA | 75 x 75 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 35" |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
| Тип | поворотно-похилий |
| Підтримувана діагональ | 32" |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Gembird MA-DA1-03
0.0
Всего отзывов:0