Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Gembird MA-DA2-02
Нет в наличии
Код:002623060
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Gembird MA-DA2-02
| Производитель | |
| Угол поворота | 90 град. |
| Максимальная нагрузка | 9 кг |
| Угол наклона | 90 град. |
| Назначение | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| VESA | 75 x 75 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Комплектація | монтажний набір |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Підтримувана діагональ | 27.5" |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Gembird MA-DA2-02
0.0
Всего отзывов:0