Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Gembird WM-80ST-01
Нет в наличии
Код:003154799
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Gembird WM-80ST-01
| Производитель | |
| Угол поворота | 100 град. |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Угол наклона | 3 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 40" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 80" |
| Підтримувана діагональ | 80" |
| VESA | 300 x 200 |
| Відстань до стіни | 48 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Gembird WM-80ST-01
0.0
Всего отзывов:0
Кронштейн Gembird WM-80ST-01
[[ getCurrentDecimal('2397') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2397') ]] ₴