Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Gembird WM-90F-01
Нет в наличии
Код:002623234
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Gembird WM-90F-01
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 70 кг |
| Назначение | для телевізора |
| Тип | фіксований |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 90" |
| VESA | 600 x 400 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 43" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Підтримувана діагональ | 54.6" |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Gembird WM-90F-01
0.0
Всего отзывов:0