Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн HiSmart HS082413
В наличии
Код:003566777
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн HiSmart HS082413
| Производитель | |
| Вес | 5.7 кг |
| Угол поворота | 180 град. |
| Максимальная нагрузка | 9 кг |
| Угол наклона | 45 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 100 x 100 |
| Кут обертання | 360° |
| Матеріал | пластик + метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн HiSmart HS082413
0.0
Всего отзывов:0