Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн ITech CELB 202R
В наличии
Код:002624043
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн ITech CELB 202R
| Производитель | |
| Угол поворота | 180 град. |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Угол наклона | 20 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стелю |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200 x 200 |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | набір для кріплення |
| Розміри | 100 х 20 х 13 см |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн ITech CELB 202R
0.0
Всего отзывов:0