Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Угол поворота | 360 град. |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Угол наклона | 25 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стелю |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
| VESA | 400 x 400 |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | набір для кріплення |
| Розміри | 88 х 21 х 9 см |
Характеристики Кронштейн ITech Celb-54SHL
Нет в наличии
Код:002622905
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика