Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн ITech LCD310
Нет в наличии
Код:003156443
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн ITech LCD310
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Комплектація | набір для кріплення |
| Матеріал | метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Розміри | 130 х 110 х 58 мм |
| VESA | 75 x 75 |
| Відстань до стіни | 88 мм |
| Максимальна підтримувана діагональ | 27" |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Підтримувана діагональ | 20" |
| Тип | похилий |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн ITech LCD310
0.0
Всего отзывов:0