Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн ITech LCD522B
В наличии
Код:003159075
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн ITech LCD522B
| Производитель | |
| Угол поворота | 90 град. |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Угол наклона | 8 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200 x 200 |
| Відстань до стіни | 56-204 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн ITech LCD522B
0.0
Всего отзывов:0