Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн ITech PLB-2B
Нет в наличии
Код:003565071
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн ITech PLB-2B
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 75 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Підтримувана діагональ | 70" |
| VESA | 700 x 400 |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | рівень |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн ITech PLB-2B
0.0
Всего отзывов:0