Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 28" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Комплектація | шайба м8 - 3 шт. |
| Тип | похилий |
| Розміри | 118х118х43 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Матеріал | метал |
| Відстань до стіни | 50мм |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| VESA | 75 x 75 |
| Підтримувана діагональ | 15.6" |
Характеристики Кронштейн KSL WM111N
Нет в наличии
Код:003158724
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика