Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн KSL WMO-4025T
В наличии
Код:003564959
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн KSL WMO-4025T
| Производитель | |
| Вес | 2.2 кг |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Угол наклона | |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 19" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Підтримувана діагональ | 43" |
| VESA | 200 x 200 |
| Відстань до стіни | 67 - 528 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | ключ шестигранный |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн KSL WMO-4025T
0.0
Всего отзывов:0