Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн KSL WMO-4325T
Нет в наличии
Код:003157113
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн KSL WMO-4325T
| Производитель | |
| Вес | 2.66 кг |
| Угол поворота | 180 град. 360 град. |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Угол наклона | 5 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора для монітора |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Тип | поворотно-похилий |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 6x23x44 см |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 19" |
| Матеріал | метал |
| VESA | 100 x 200 |
| Підтримувана діагональ | 35" |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн KSL WMO-4325T
0.0
Всего отзывов:0