Маркетплейс твоей Страны![]()
| Производитель | |
| Цвет | |
| Серія | STEEL |
| Категорія | Кріплення для ТВ |
| Тип кріплення | Похило-поворотне |
| Мін. розмір екрану, дюймів | 17 |
| Макс. розмір екрану, дюймів | 32 |
| Макс. навантаження, кг | 30 |
| Положення отворів (VESA) | 50 x 50 мм; 75 x 75 мм; 100 x 100 мм; 200 x 100 мм; 200 x 200 мм |
| Нахил | 15° |
| Поворот | 180° |
| Кількість точок поворотних кріплень | 3 |
| Мін. відстань до стіни | 100 мм |
| Макс. відстань до стіни | 393 мм |
| Управління кабелями | Немає |
Характеристики Кронштейн настінний X-Digital STEEL SA245 Black
Нет в наличии
Код:002023627
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика