Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн OfficePro MA421S
Нет в наличии
Код:002625993
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн OfficePro MA421S
| Производитель | OfficePro |
| Угол поворота | 90 град. |
| Максимальная нагрузка | 9 кг |
| Угол наклона | 80 град. |
| Цвет | сріблястий |
| Назначение | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 117 x 514 х 579 мм |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 75 x 75 |
| Підтримувана діагональ | 19" |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн OfficePro MA421S
0.0
Всего отзывов:0