Маркетплейс твоей Страны![]()
Скидка
Кронштейн Sector CM-40T White
Нет в наличии
Код:003155381
Магазин
Molten Shop
(0.0)
По тарифам перевозчика
По тарифам перевозчика
Характеристики Кронштейн Sector CM-40T White
| Производитель | |
| Угол поворота | 360 град. |
| Максимальная нагрузка | |
| Угол наклона | 12 град. |
| Цвет | |
| Назначение | для телевізора |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Тип | поворотно-похилий |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
| Матеріал | метал |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Відстань до стелі | 100 - 150 см |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Варіанти встановлення | на стелю |
| VESA | 200 x 100 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
Читать полностью
Сховати
Отзывы и вопросы о - Кронштейн Sector CM-40T White
0.0
Всего отзывов:0
Кронштейн Sector CM-40T White
[[ getCurrentDecimal('2353') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2345') ]] ₴